Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

23 Mart’ta Uzunetap Gece Koşusu

İlk kez 21 Aralık 2013 tarihinde düzenlenen “En Uzun Gece / Longest Night” ile başlayan Uzunetap Gece Koşusu, 7. Yılında sporseverleri 23 Mart’ta Belgrad Ormanı’nda ağırlayacak.

Dünyaca ünlü markaların sponsorluğunda gerçekleşen gece koşusunda bu yıl Türkiye’nin en büyük spor komplekslerinden biri olan Sports International sahne şovları ile damga vuracak. Festival ruhunda gerçekleşen organizasyonda yüzlerce takım ve sporcu gece koşusu deneyimi yaşayarak sağlıklı bir cumartesi akşamında bir araya gelecek.

Yılın ilk koşusu 6K ve 12K kategorilerinde düzenlenecek. Sports International sahne şovları ile gerçekleşecek organizasyonda katılımcılar ile birlikte Zumba, Strong by Zumba, Stretching yapılacak. Beş yüze yakın katılımcının koşacağı organizasyonda dereceye giren sporculara sürpriz hediyeler verilecek. Belgrad Ormanı’nın eşsiz doğası eşliğinde gerçekleşecek olan Night Run, 7. Yılında 23 Mart Cumartesi günü yüzlerce sporcunun katılımıyla unutulmayacak bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register