Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Fitness Dünyasının En Gelişmiş Ekipmanı ARTIS®, İlk Kez Hillside City Club’da


Akademik spor araştırma enstitüleri ile işbirliği içinde tasarlanan ve  alanında teknolojik atılım yaratan ARTIS ekipmanları ‘Apple Watch‘ ile  uyumlu çalışıyor. ARTIS ekipmanlarıyla Netflix dizileri, YouTube videoları da izlenebiliyor.

 Chelsea, Inter gibi futbol takımları ve Rafael Nadal, Christiano Ronaldo gibi dünyaca ünlü sporcuların egzersizlerini gerçekleştirdikleri Techonogym ARTIS ekipmanları, eşsiz tasarım estetiği ve teknolojik özellikleri ile öne çıkıyor. Türkiye’de spor kulüplerinde ilk kez Hillside City Club Etiler’de spor yapabileceğiniz ARTIS ekipmanları, spor otoriteleri tarafından ‘ezberbozan‘ olarak tanımlanıyor. Son teknoloji ürünü bu ekipmanlar, egzersizlerin verimliliğini artırırken sunduğu kullanıcı dostu özellikleri ile de eşsiz bir deneyim sunuyor.

Spor teknolojilerinde atılım yaratan ARTIS ekipmanları ‘unity‘ ekran özelliği sayesinde kullanıcı dostu ve eşsiz bir egzersiz deneyimi sunuyor. Kullanıcıların ‘Mywellness‘ platformuna girerek kişisel antrenman verilerine ulaşmasına, sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmasına da olanak sağlıyor. Antrenman esnasında yakılan kalori, kat edilen mesafe, hız ve tempo gibi verilerin aktarımını yapabilen Technogym ARTIS serisi ekipmanların sunduğu mükemmel çözümlerle, bir atlet gibi antrenman yapmak ve performans göstermek mümkün.

İlk kez Hillside City Club Etiler’de spor yapabileceğiniz ARTIS’in özellikleri:

Tasarım ve teknolojisi ile ön plana çıkan Technogym ARTIS,

  • Antrenman sırasında Netflix’ten dizi izleme, sosyal medya hesaplarından paylaşım ve YouTube gibi uygulamalara erişim imkanı,
  • Apple Watch uyumu ile yakılan kalori, kat edilen mesafe, hız ve tempo gibi geçmiş egzersiz deneyimini kaydeden teknoloji,
  • Dünyanın farklı pek çok noktasından özel çekimlerle hazırlanmış parkurlarda koşma imkanı,
  • Özel parkurlarda diğer koşubantlarında antrenman yapan sporcularla yarışma imkanı,
  • Fiziksel aktivitenin, ekipmanların ekranlarına enerji olarak geri dönüştürülmesini sağlayarak enerji tüketimini %30 azaltan sistem ,
  • Kullanıcılarına özgür bir kardiyo deneyimi sunan Compasso D’oro (Altın Pergel) ödüllü tasarım,
  • İnteraktif UNITY konsolu ile tamamen kişiselleştirilmiş bir antrenman deneyimi,
  • Antrenman deneyiminde bağlanılabilirlik, sürdürülebilirlik ve tasarımı birleştiren tek ekipman.

 Technogym Hakkında:

1983 yılında kurulan Technogym, Wellness ve Fitness endüstrisinde yer alan teknoloji ve tasarım odaklı ürün ve hizmetleriyle uluslararası dünya lideri tedarikçisidir.Technogym, bir dizi kardiyo, dayanıklılık ve fonksiyonel ekipmanların yanı sıra tüketicilerin kişisel welness deneyimlerine hem ekipman, hem de dış mekanda mobil üzerinden herhangi bir yerden bağlanmalarına olanak tanıyan dijital bulut tabanlı bir platformu tüketicilere sağlar. Technogym, dünya genelinde 2.000’in üzerinde çalışanı ve 14 şubesi ile 100’ün üzerinde ülkede hizmet vermektedir. Dünya üzerinde 80.000 Wellness Merkezi ve 200.000’in üzerinde özel ev Teknogym ile donatılmıştır. Technogym, son yedi Olimpik Oyunun resmi tedarikçisi olmuştur: Sidney 2000, Atina 2004, Turin 2006, Beijing 2008, Londra 2012, Rio 2016 ve Pyeongchang 2018.

https://www.technogym.com/

Hillside City Club hakkında:

İyi hissettirme‘ misyonuyla faaliyet gösteren Hillside Leisure Grup’a bağlı Hillside City Club‘lar, çok işlevli ve butik anlayışla servis sunan spor merkezleri olarak hizmet veriyor. Deneyimli, uzman ve güler yüzlü ekibiyle alışılagelmiş spor merkezlerinden çok farklı bir çizgide olan Hillside City Club, kişiye özel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak özgün ürünler geliştiriyor. Dünyadaki spor akımlarının ve trendlerinin Türkiye’deki öncüsü Hillside City Club’lar, bilinçli sporu eğlence ile birleştirerek üyelerine renkli bir yelpaze sunuyor.

https://www.hillsidecityclub.com/

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register