Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

İzmir Karşıyaka Birlikte Koş 3K Yarışı

Karşıyaka One Team’in 3 Şubat’ta düzenlediği Birlikte Koş 3K yarışı, sevgililer günü öncesi en sevdiğinizle hem eğlenip hem de yarışabileceğiniz harika bir koşu olanağı sunuyor.

3 Şubat’ta İzmir Karşıyaka’da Mavişehir Sahilinde en sevdiğinizle birlikte 3 km koşmaya hazırlanın. Sevgiliniz, eşiniz, flörtünüz, kardeşiniz, dostunuz, arkadaşınız, anneniz, babanız, çocuğunuz ve evcil hayvanınız… Önemli olan birlikte olmak, birlikte başlamak ve birlikte bitirmek.

Birlikte Koş Kategori Tanımları

SEVDİCEĞİM

Partneriniz (eş, sevgili, evli, flört neredeyse sevgili, “olacak ama bir sebep arıyorum” vb.) ile birlikte başlayıp, birlikte bitireceğiniz kategoridir.

ÖLÜMÜNE KANKAYIZ

Partneriniz (dost, arkadaş, iş arkadaşı, halı saha arkadaşı, kuaför arkadaşı vb.) ile birlikte başlayıp birlikte bitireceğiniz kategoridir.

CANIM ANAM

Partneriniz (anneniz ya da bir anne olarak çocuğunuz) ile birlikte başlayıp birlikte bitireceğiniz kategoridir.

BABAM SAĞ OLSUN

Partneriniz (babanız ya da bir baba olarak çocuğunuz) ile birlikte başlayıp birlikte bitireceğiniz kategoridir.

CAN DOSTUM

Partneriniz (evcil ya da evinizin önünde baktığınız hayvanınız, evinizde kuşunuz vb.) ile birlikte başlayıp birlikte bitireceğiniz kategoridir.

HAYATA ENGEL YOK

Katılımcıların partnerleri (dezavantajlı/engelli) ile birlikte başlayıp birlikte bitireceğiniz kategoridir.

PROGRAM

02.02 CUMARTESİ

13:00 – 16:00 Kit Dağıtımı / Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu

03.02 PAZAR

10:00 – 12:00 Kit Dağıtımı

12:30 Sporcu Isınmaları

12:50 Parkurun son kontrollerinin sağlanması

13:00 Yarış Başlangıcı

13:45 Yarışın tamamlanması

14:00 Arbella Makarna Partisi

14:30 Ödül Töreni

15:00 After Party

PARKUR

Koşu başlangıç ve bitiş noktası Mavişehir Meydanındaki etkinlik alanı. Tüm kategorilerdeki katılımcılar, partnerleri ile birlikte aynı anda yarışa başlayacak. 3 km’lik rota boyunca ilerleyerek 1,5 km’deki dönüş noktasından geri dönecekler. Takım üyeleri finişe birlikte girmek zorunda. Her kategoride parkuru en hızlı tamamlayan ilk 3 takım dereceye girmiş olacak.

KATILIM ÜCRETLERİ

Birlikte Koş 3K koşu etkinliği 2 kişilik takımlar halinde gerçekleşmekte. Etkinliğe katılım ücreti iki kişilik takımda kişi başı 70 TL.

**Can Dostum kategorisindeki evcil hayvanlardan ve ‘Hayata Engel Yok’ kategorisindeki dezavantajlı dostlardan katılım ücreti alınmamakta.

Kayıt işlemleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.alkislakendini.com/

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register