Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Kevin Hart, New York Maratonu’nda Koşacak!


 

New York Maratonu, bu yıl en çok ünlülerin ilgisini çekti desek yeridir. 

Kevin Hart, bünyesinde barındırdığı meziyetlerle tanıdığımız bir isim. Zira kendisi komedi ustası, film yıldızı, Runner’s World kapak yüzü ve New York Times’ın en çok satan yazarlarından biri; ancak bu kapsamlı özgeçmişine maratonu eklemeyi de hedefliyor.  38 yaşındaki oyuncu Cumartesi günü yaptığı açıklamada 26.2’lik New York City Maratonu’nda koşmayı planladığını söyledi.

Hart, 2015 yılında koşmaya başladı. Bir hevesle, Boston’da kendiliğinden bir 5K’ya ev sahipliği yapma kararı aldı ve koşudan önceki gece Twitter’da koşunun ayrıntılarını paylaştı. Bu fikir;  dünyanın dört bir yanındaki şehirlerden katılımın olduğu, Nike tarafından desteklenen ve 5 bin kişilik bir pop-up serisi oluşturdu.

Kendisinin ilk resmi yarışı, Oregon’daki “Hood-to-Coast” idi. (199 millik bu koşuya 12 kişinin katıldığını belirtelim.) 24 saatten daha az bir sürede üç aşamada, yaklaşık 18 mil (29 km) yol almıştı. Birkaç ay sonra, Runner’s World’ün 50. yıldönümü sayısının kapağında yer aldı.

Mayıs ayında Nike; Eliud Kipchoge’nin çarpıcı yarışını izlemek için Hart’ı Monza’daki Formula 1 pistine davet etti. Hart, bu tarihi performansın kendisine ilham kaynağı olduğunu söylüyor.

Hart; süper model Karlie Kloss, emekliye ayrılmış NFL oyuncusu Tiki Barber ve sanatçı Prince Royce gibi yıldızlarla koşacak.

Hart için bu maraton, “Irresponsible Tour” da kısa bir mola olacak.  Kendisi, 29 Ekim’de Alabama’da ve ardından 10 Kasım’da Santa Barbara’da performans göstermeyi planlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  New York Maratonu’na Katılacak Ünlüler

You don't have permission to register