Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Maceradan Maceraya Koşunun En İyi Dostu Loki


Ben Loki. Bir Husky/kutup kurdu/Alaska kurduyum. Maceraların hiç bitmediği yer, Colorado’da yaşıyorum.

Maceraperest Kelly Lund’ın yol arkadaşı Loki’nin sosyal medya hesapları bu tanıtım cümlesiyle başlıyor. Hemen akıllara Amerikalı yazar Jack London’ın ünlü eseri Vahşetin Çağrısı’nı getiren bu hikaye daha mutlu ve daha teşvik edici.

Havalar henüz ısınmayacak olsa da resmi olarak bahar geldi. Koşu bantlarını bir yana koyup dışarıya çıkmanın tam zamanı. Peki bir kurttan daha iyi eşlikçi ne olabilir? İnsanın en iyi dostu olduğunu kanıtlayan Loki’yi, Kelly Aralık 2012’de evlat edinmiş. Birlikte dağları keşfedip yolları arşınlıyorlar. Yol arkadaşı bir kurt olunca Kelly de yorulmak bilmiyor. Zira onun maceradan maceraya koşarken yalnız bırakmayan bir dostu var.

“Köpeklerin evlerin içinde veya arka bahçelerde yaşamak için doğmadığına inanıyorum. Bunu görmekten nefret ediyorum. Umarım insanları dışarı çıkmaya, dünyayı keşfetmeye ve köpekleriyle birlikte anılar biriktirmeye teşvik ediyoruzdur.” diyen Kelly Lund yol arkadaşıyla koşuya çıkıyor, snowboard yapıyor. Başka insanları da cesaretlendirmeyi amaç edindiği için bol bol fotoğraf çekiyor ve sosyal medyada paylaşıyor. Loki’nin 1.7 milyon takipçisi olduğunu da belirtelim!

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register