Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Performans Yükselten Ayakkabılar


Dünyanın önde gelen spor ayakkabı markalarından Asics, Kayano 25 modeli ile spor tutkunlarının performanslarını artırmayı sürdürüyor. Şık tasarımıyla stil sahibi kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelen Kayano 25 sunduğu konforla her adımda rahatlık sağlıyor.

Koşarken bir ayakkabıda aranan tüm özellikleri içinde barından Kayano 25’in dikişsiz yapısı hava dolaşımını sağlayarak terlemenin önüne geçiyor. Flyte Foam taban ile ayakkabı yüzeyindeki ağırlık etkisini azaltan model, ekstra tamponlama özelliğine sahip.

Topuğa destek olan Heel Clutching System ile ayağın doğal yürüyüşü topuktan parmak uçlarına kadar korunuyor. Ayakkabının dayanaklılığını da artıran bu teknoloji çift yoğunluklu orta taban ile destekleniyor. İçe basma eğilimde devreye girerek ayağı normal formuna sokan model dengeyi artırıyor.

Asics hakkında:

Koşu ayakkabı kategorisinin en iddialı markalarından olan Asics, performans özellikleri bakımından en çok tercih edilen markalardan biri. 1977 yılında Japonya’da üretime başlayan marka, inovasyon ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Uzun çalışmalar ve denemelerle hazırlanan Asics koleksiyonları yüksek teknoloji donanımına sahip. Geliştirilen özel taban teknolojileri ile devrim yaratan Asics performans ayakkabıları modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Türkiye’deki faaliyetlerine Olka Spor çatısı altında devam eden Asics, tüketicilerin her ihtiyacına farklı çözümler sunuyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register