Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Pratik ve İnce

Kutusundan hemen çıkartılıp kullanılabilen,  montaj gerektirmeyen Voit 360 Slim Koşu Bandı evde yer sorunum var diyenler için… Voit katlandığında 16 cm olan bu ince ürününü çok özel fiyatıyla tüketicisiyle buluşturuyor.                     

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de evde spor aletleri konusunda en çok tercih edilen ve güvenilen marka olan Voit, katlandığında çok az yer kaplayan Voit 360 Slim Koşu Bandı ile hem yer sorununu ortadan kaldırıyor hem de çok özel fiyatı nedeniyle tercih yapmanızı kolaylaştırıyor.

VOIT 360 Slim; saatte 0,8-12  km kadar hız, zaman, mesafe, nabız ve  12 adet hazır program ve 1 adet bodyfat programı, tek pencereli mavi arka ekran ışıklı LCD ekranı, 3 kademeli manuel eğim  özelliği ile  kalitesinden taviz vermiyor. Elden nabız ölçme sistemi ve kollardan hız ayarlama olanağı bulunuyor. Tek tuşa basarak 3 km, 6 km, 9 km hıza erişebilmenin mümkün olduğu Voit 360 Slim katlanabilir oluşuyla da dikkat çekiyor. Tabletinizi koymanız için özel bir aparatı bulunan Voit 360 Slim Koşu Bandı,  Six Cushion zemin sistemi ile eklemlere inen baskı kuvvetini minimuma indirerek daha ortopedik bir koşu ortamı sağlıyor.

Her haliyle Voit Slim bedeninizi forma sokmak için benzersiz ve keyifli bir yöntem… Voit Slim ayrıntılı satış noktaları için size en yakın bayiyi  www.voit.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.

You don't have permission to register