Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Tahılları Doğru Pişirmek

Yulafın at yemine benzetilmesini bir kenara bırakın. Doğru teknik ve doğru gereçlerle kremsi, karbonhidratlı bir lezzet elde edebilirsiniz.

Derin bir tencere ile başlayın. Derin olmayan tencereler sıvının hızla buharlaşmasına neden olarak yumuşak bir doku elde edilmesini zorlaştırıyor. Bu yüzden ne kadar uzun ve darsa o kadar iyidir. Daha koyu tahılları pişirmek daha uzun süre alabilir. Sağlıklı kafe Maple & Fitz’den Adria Wu, “Bu tahıllar daha güçlü kabuklara sahip,” diyor, “bu yüzden ben genellikle kırmızı kinoaları beyazlarla karıştırıyorum.” Karıştırmak için tahta kaşık tercih edin. Son olarak, yediğiniz o kahvaltılık gevreklerin neden paketlendikleri kutu gibi koktuğunu düşündünüz mü? Wu, “Granola hava almayan bir konserve içinde saklandığı takdirde iki ay bozulmadan duracaktır,” diyor. “Konserveleri artan malzemeler için de kullanabilirsiniz, dışarıda bırakılan kabuklu yemişler çok çabuk bayatlar.”

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register