Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Under Armour Recovery Fark Yaratıyor

Rahat ve konforlu ürünleriyle fark yaratan Under Armour, üstün teknoloji içeren Recovery ürünleriyle kaybedilen enerjiyi vücuda geri kazandırıyor.

Yüksek performansın yanı sıra rahatlık ve konforu bir arada sunan Under Armour, spor sonrası enerjiyi geri kazandıran ürünleri ve zinde uyanmayı sağlayan pijama takımlarıyla Recovery teknolojisini ortaya koyuyor. Kumaş yapısıyla kızılötesi enerjinin vücuduna geri dönmesini sağlayan Recovery teknolojisi, bölgesel kan akışını güçlendirirken kaslara ulaşan oksijen miktarını artırıyor. Kaslara ulaşan oksijen ise iyi hissetmeyi ve kasların hızlı toparlanmasını sağlıyor.

İnsan vücudu için çeşitli faydaları olan uzak kızılötesi enerjisini vücuda toplayan Recovery; doğal vücut ısısını emerek, bu enerjiyi cilde yansıtıyor. Recovery teknolojisine sahip erkek pijama ürünleri yumuşak örgü kumaşının hafif ve rahat yapısıyla kaliteli bir uyku deneyimi sunuyor. Spor sonrasında enerjiyi geri kazandıran erkek eşofmanları ise dört yöne esneyen yapısıyla her açıdan hareket kabiliyetini artırırken; hızlı kuruyabilme özelliğiyle de farkını ortaya koyuyor. Kadınlar için tasarlanan ve güç toplamayı sağlayan pijama serisi konforlu kesimi ve yumuşak örgü kumaşıyla beğeni topluyor. Recovery teknolojisiyle tasarlanan ve antrenman sonralarına eşlik eden tüm kadın ürünleri, kasların hızlı toparlanmasına yardımcı oluyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register