Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Usain Bolt İyi Futbolcu Olur Mu?


Kendi kulvarı atletizmde adını tarihe altın harflerle yazdıran Usain Bolt’a üst üste futbol teklifleri yağıyor. Bir teklif de Türkiye Süper Lig’inden geldi.

Dünya rekortmeni atlet başarılarını futbola da taşımak istiyor. Borussia Dortmund ve Manchester United Kulübü’nde idmanlar yapan Jamaikalı sporcu, Avustralya’daki Central Coast Mariners takımında da etkileyici bir performans sergiledi. Bu haberlerin üzerine Usain Bolt‘a Süper Lig‘in de talip olduğu iddia edildi. 

TRT Spor’un haberine göre Süper Lig’den Demir Grup Sivasspor da ünlü atlete talip. Robinho hamlesiyle isminden söz ettiren takım da rekortmen atleti renklerine katmak istiyor. Usain Bolt’un tekliflere nasıl tepki vereceğini tüm dünya merakla bekliyor.

Koşuya dair tüm haberler Runner’s World Türkiye‘de!

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register