Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Yepyeni Bir Wellness Etkinliği: BloomFest!

BloomFest, daha iyi bir yaşama sahip olmanızı sağlayan konularla ilgili farkındalık yaratmak, alanında uzman isimler aracılığıyla bilgi vermek ve ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.

Hızla büyüyen dijital wellness sitesi www.livetobloom.com ve Institute for Integrative Nutrition’dan “Bütünsel Sağlık Koçluğu” sertifikalı Marka İletişim Danışmanı Pınar Özdemir Hotiç işbirliğiyle tasarlanan BloomFest, Wellness Deneyim Etkinlikleri Serisi olarak tanımlanıyor.

Yaşamında farkındalığı ve mutluluğu esas alan bireyler ve markalar için keyifli, samimi ve farklı deneyimler oluşturan BloomFest, Vestel co-sponsorluğunda ve Tadım, Yom Organik ve Loft Mutfak deneyim sponsorluğunda 25-26 Mayıs’da Akaretler’de gerçekleşecek.

Dopdolu ve renkli bir program ile katılımcılara özel deneyimler sunacak etkinliğe bütünsel sağlık konularında birçok uzman panelist ve influencer katılacak. 2 gün boyunca devam edecek bu özel etkinlikte meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme, spor, kişisel gelişim, güzellik, yoga, aromaterapi, mindfulness, sound healing, atıksız mutfak, beden farkındalığı reiki ve astroloji gibi alanlarda bilgiler paylaşılacak.

Paneller, workshoplar, satış ve deneyim alanları ve olduğu BloomFest’in biletleri 1 veya 2 günlük olarak Mobilet’de satılıyor.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register