Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Yüksek Miktarda Lif Tüketmek

Lif, ağırlıklı olarak kalın bağırsağınızda sindirilmekle kalmıyor, aynı zamanda mide boşalmasını da ciddi derecede yavaşlatıyor.

Bu nedenle antrenmandan önce aşırı lif tüketmek, karnınızda ve bağırsağınızda çok fazla sindirilmemiş yiyecek kütlesi kalmasına neden olur. Büyük kâselerle tüketeceğiniz antrenman öncesi gıdalar ya da yarış öncesi lifle zenginleştirilmiş meyve bazlı barlar, meyve smoothie’leri, kıvırcık lahana shake’leri veya inulin veya psilyum gibi malzemeler içeren besin bileşimleri özellikle uzun antrenmanlarda ciddi sorunlara yol açabilir. Meyve ve sebze sularının sindirim sisteminizden çok fazla sorumluluk beklemeden konsantre miktarlarda bitkisel gıdaları, antioksidanları ve flavonolları almanıza yardımcı olduğu doğru olsa da, genellikle bu sularla konsantre fruktoz kaynağı da alırsınız. Karışımların spor beslenmesine nerede uyum sağladığını görmek için okumaya devam edin

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register